• Programma

    DatumWedstrijdVeldKKTKKUDetails
    28 jan. 08:45Veendam 1894 JO9-1 - Annen JO9-1veld 5 A1
    28 jan. 09:00Annen JO7-2 - Actief JO7-2veld 2 A1a
    28 jan. 09:00Annen JO7-1 - Be Quick 1887 JO7 Oranjeveld 4 A1a
    28 jan. 09:00Annen JO9-2 - Achilles 1894 JO9-2veld 2 A11R3R
    28 jan. 09:00Annen JO8-2JM - FC Zuidlaren JO8-4veld 2 B24L6L
    28 jan. 09:00Annen JO9-3 - Actief JO9-5veld 2 B12R5R
    28 jan. 09:00Borger JO11-3JM - Annen JO11-2veld 4 B24
    28 jan. 09:20FC Zuidlaren JO7-1 - Annen JO7-2veld 2 A1a
    28 jan. 09:20Gorecht JO7-3 - Annen JO7-1veld 4 A1a
    28 jan. 09:40Annen JO7-2 - GRC Groningen JO7-2veld 2 A1a
    28 jan. 09:40Annen JO7-1 - Actief JO7-1veld 4 A1a
    28 jan. 10:30Annen JO11-1JM - Hoogezand JO11-2veld 2 B1L3L
    28 jan. 10:30Annen JO8-3 - FC Assen JO8-3veld 2 A12L5L
    28 jan. 11:45Annen JO17 - Zuidhorn JO17veld 246
    28 jan. 14:00Annen VR1 - Eext VR1veld 2
    29 jan. 10:00Annen 5 - Actief 5veld 2
    29 jan. 10:30Asser Boys 2 - Annen 6veld 1
    29 jan. 14:00Annen 1 - WKE '16 1veld 2
    3 feb. 19:00FC Zuidlaren 3 - Annen 1Zwet, De veld 1
    4 feb. 08:45Gorecht JO8-3 - Annen JO8-2JMveld 6 A1
    4 feb. 09:00Annen JO7-1 - Gorecht JO7-3veld 5 A1a
    4 feb. 09:00Annen JO9-1 - BATO JO9-1veld 2 A11R3R
    4 feb. 09:20Annen JO7-1 - Be Quick 1887 JO7 Oranjeveld 5 A1a
    4 feb. 09:30GVAV-Rapiditas JO11-2 - Annen JO11-1JMveld 3 B
    4 feb. 09:40Glimmen JO7-1JM - Annen JO7-1veld 5 A1a
    4 feb. 10:00Achilles 1894 JO17-1 - Annen JO17-1veld B
    4 feb. 10:15Beilen JO8-2JM - Annen JO8-3veld 7 A2
    4 feb. 10:30Annen JO7-2 - ST VAKO/Tynaarlo JO7-1veld 9 A1a
    4 feb. 10:30Annen JO10-1JM - Achilles 1894 JO10-2veld 2 B21L3L
    4 feb. 10:30Annen JO11-2 - SJO ZVC '14 JO11-1veld 2 A46
    4 feb. 10:30Annen JO13-1 - SJS JO13-1JMveld 12R5R
    4 feb. 10:40HSC JO13-2JM - Annen JO13-2veld 2
    4 feb. 10:50Gorecht JO7-7JM - Annen JO7-2veld 9 A1a
    4 feb. 11:10Annen JO7-2 - HFC '15 JO7-1veld 9 A1a
    4 feb. 11:15FC Zuidlaren JO9-2 - Annen JO9-3veld 1 A1
    4 feb. 11:45Assen FC JO9-4JM - Annen JO9-2veld 2 B1
    4 feb. 12:00Annen JO15-2JM - ST Rolder Boys JO15-1veld 22L5L
    4 feb. 12:30ST Gieten/Eext JO15-1 - Annen JO15-1veld 1 - hoofdveld
    4 feb. 13:00DZOH JO19-2D - Annen JO19-1veld 3
    4 feb. 14:00Annen VR1 - Oosterparkers VR1veld 146
    4 feb. 14:30Annen JO17-2 - FC Assen JO17-4veld 213
    5 feb. 10:00Gieten 5 - Annen 6veld 2 - veld links
    5 feb. 10:00HHCombi 4 - Annen 4veld 1
    5 feb. 10:00Roden 3 - Annen 5veld 5
    5 feb. 10:00VKW 2 - Annen 2veld 1
    5 feb. 12:00Annen 3 - Amicitia VMC 2veld 2
    5 feb. 14:00Annen 1 - Helpman 1veld 2
    10 feb. 21:30Annen 1 - Exstudiantes Groningen 5Lambershal, Burg. veld 1
    11 feb. 08:30Annen JO7-2 - GRC Groningen JO7-2veld 8 GRC/GG A1a
    11 feb. 08:50Engelbert JO7-2JM - Annen JO7-2veld 8 GRC/GG A1a
    11 feb. 09:00Annen JO7-1 - Actief JO7-1veld 2 A1b
    11 feb. 09:00Annen JO9-2 - FC Zuidlaren JO9-4veld 4 A1
    11 feb. 09:00Annen JO8-3 - Borger JO8-2veld 4 A2
    11 feb. 09:00Annen JO9-1 - Hoogezand JO9-1veld 2 A1
    11 feb. 09:10Annen JO7-2 - HFC '15 JO7-1veld 8 GRC/GG A1a
    11 feb. 09:20Annen JO7-1 - FC Zuidlaren JO7-4veld 2 A1b
    11 feb. 09:40Glimmen JO7-1JM - Annen JO7-1veld 2 A1a
    11 feb. 09:45ACV JO11-4JM - Annen JO11-2veld 4 A
    11 feb. 10:00ST VAKO/Tynaarlo JO9-2 - Annen JO9-3veld 3 A1
    11 feb. 10:15Hoogezand JO8-1 - Annen JO8-2JMveld 4 Hoogezand A1
    11 feb. 10:15LTC JO13-1 - Annen JO13-1veld 1
    11 feb. 10:30Annen JO11-1JM - Helpman JO11-2veld 4 A
    11 feb. 11:15FC Zuidlaren JO10-2 - Annen JO10-1JMveld 1 A1
    11 feb. 12:00Annen JO13-2 - LTC JO13-2veld 2
    11 feb. 12:00Annen JO17-1 - Wildervank JO17-1Dveld 1
    11 feb. 12:30ST Gieten/Eext JO17-2 - Annen JO17-2veld 1 - hoofdveld
    11 feb. 14:00FC Lewenborg JO15-2 - Annen JO15-2JMveld 2
    11 feb. 14:30Annen JO15-1 - BATO JO15-1veld 1
    11 feb. 14:30Annen JO19-1 - ST Gieten/Eext JO19-1veld 2
    11 feb. 15:15Groen Geel VR4 - Annen VR1veld 7 GG/FCG
    12 feb. 10:00Annen 5 - Wijster 4veld 2
    12 feb. 10:00Annen 6 - Roden 3veld 1
    12 feb. 10:00ASVB 2 - Annen 3veld 1 - Hoofdveld
    12 feb. 11:00Twedo 2 - Annen 2veld 1
    12 feb. 12:00Annen 4 - Tynaarlo 5veld 2
    12 feb. 14:00Noordster 1 - Annen 1veld 1
    18 feb. 08:45HS'88 JO9-1JM - Annen JO9-1veld 1 HS 88 A2
    18 feb. 09:00Annen JO7-1 - Actief JO7-1veld 1 A1b
    18 feb. 09:00Annen JO7-2 - Actief JO7-2veld 4 A1a
    18 feb. 09:00Annen JO8-2JM - Roden JO8-2veld 4 A2
    18 feb. 09:00Annen JO9-3 - ST Gieten/Eext JO9-2JMveld 2 A1
    18 feb. 09:00VKW JO8-2JM - Annen JO8-3veld 6 A1
    18 feb. 09:20Annen JO7-1 - Helpman JO7-3veld 1 A1b
    18 feb. 09:20Engelbert JO7-2JM - Annen JO7-2veld 4 A1a
    18 feb. 09:40Annen JO7-2 - HFC '15 JO7-1veld 4 A1a
    18 feb. 09:40Glimmen JO7-1JM - Annen JO7-1veld 1 A1a
    18 feb. 10:30Annen JO13-1 - FC Assen JO13-2veld 1
    18 feb. 10:30Annen JO10-1JM - Peize JO10-2veld 2 A1
    18 feb. 10:30Middelstum JO11-1 - Annen JO11-1JMveld 3 A
    18 feb. 10:30VVS JO13-1 - Annen JO13-2veld 2
    18 feb. 10:45Fit Boys JO15-1 - Annen JO15-1veld 2
    18 feb. 11:30Gorecht JO9-5 - Annen JO9-2veld 7 A1
    18 feb. 12:00Annen JO15-2JM - LTC JO15-3veld 1
    18 feb. 12:00Annen JO17-1 - Borger JO17-1veld 2
    18 feb. 12:00Hoogeveen JO19-1 - Annen JO19-1veld 7
    18 feb. 14:00Annen VR1 - ST ACV/Achilles 1894 VR4veld 2
    18 feb. 14:30Annen JO17-2 - Stadskanaal JO17-3veld 1
    19 feb. 10:00Annen 2 - Beilen 2veld 1
    19 feb. 10:00Wijster 4 - Annen 6veld 1
    19 feb. 10:00Asser Boys 4 - Annen 5veld 3